PROGRAMY

1. KING ARTHUR’S GOLD

King Arthur’s Gold została stworzona i jest rozwijana przez warszawskiego programistę Michała Marcinkowskiego oraz jego studio Transhuman Design.

A) Najprostszym sposobem uruchomienia gry King Arthur’s Gold jest pobranie katalogu zawartego w poniższym linku, następnie rozpakowanie go (np. programami 7zip lub Winrar). W rozpakowanym katalogu znajdą Państwo skrót służący do uruchomienia. Wystarczy kliknąć w niego dwukrotnie i rozpocząć zabawę z grą. UWAGA – system Windows może wyświetlić alarm/powiadomienie, że nie rozpoznano wydawcy programu – gra została sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa i można ją traktować jako zaufaną. Informację systemową należy zignorować. 

Paczka gry King Arthur’s Gold

B) Alternatywnym sposobem pobrania i zainstalowania gry jest wizyta na stronie twórców gry. W takim wypadku polecamy wcześniejsze zapoznanie się z przygotowaną przez nas instrukcją.

UWAGA – w trakcie instalacji system Windows może wyświetlić alarm/powiadomienie, że nie rozpoznano wydawcy programu – gra została sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa i można ją traktować jako zaufaną. Informację systemową należy zignorować.

W grę można bezpłatnie grać w trybie offline. Rozgrywka sieciowa wymaga założenia konta KAG oraz wykupienia wersji premium. Uczestnikom zajęć przysługują klucze, które kupiliśmy specjalnie w ramach tegorocznego kursu (rok szkolny 2018/2019).

Uczestnicy zajęć zainteresowani bezpłatnym kluczem aktywującym dostęp do rozgrywki sieciowej proszeni są o kontakt na adres e-mail: kontakt@hobbajt.pl. Wiadomość prosimy zatytułować: “klucz do KAG”, natomiast w treści prosimy o dane uczestnika (imię, nazwisko, termin zajęć). Wiadomości możemy weryfikować przez kontakt telefoniczny z rodzicami. W odpowiedzi odeślemy klucz oraz wskazówki dotyczące zakładania i aktywacji konta KAG.

MATERIAŁY

kolejny etap gry Arkanoid

DOKUMENTY

Umowa uczestnictwa WOLSZTYN

Kalendarz zajęć w Nowym Tomyślu w szkole PROGRESS