Pierwszy kurs startuje za:

dni
godzin
minut
sekund

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Centrum edukacji HOBBAJT zaprasza na zajęcia zdalne przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty!

Zapraszamy na kursy przedmiotowe – język polski i matematyka.

Co wyróżnia nasze zajęcia przez Internet?

Jesteśmy zespołem (naszym zdaniem nadal) młodych ludzi, którzy mają bogate doświadczenie akademickie, jak również pedagogiczne. Jesteśmy pionierami zdalnej edukacji – rozwijaliśmy nasze usługi w tym zakresie długo przed warunkami dystansu społecznego. Czas powszechnego wdrażania technik zdalnego nauczania pokazał, że jesteśmy w tym zakresie w ścisłej czołówce, a nasi podopieczni cieszyli się, że byli prowadzeni właśnie przez nas. Nasze podejście do zdalnego nauczania opiera się na następujących założeniach:

Standardowy kurs przedmiotowy

Jest to propozycja dla osób zainteresowanych podszkoleniem z konkretnego przedmiotu (język polski, matematyka) w standardowym wymiarze czasowym – 1 godzina zegarowa w tygodniu na dany przedmiot. Cały kurs trwa 30 tygodni co daje 30 godzin zajęć.

Liczba miejsc ograniczona!

Intensywny kurs przedmiotowy

Jest to propozycja dla osób zainteresowanych podszkoleniem z konkretnego przedmiotu (język polski, matematyka) w większym wymiarze czasowym – 2 godzin zegarowych w tygodniu na dany przedmiot. Cały kurs trwa 30 tygodni co daje 60 godzin zajęć.

Liczba miejsc ograniczona!

Kadra

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach. Posiadamy doświadczenie zarówno akademickie jak i w pracy szkolnej. Prowadzimy korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminów od ponad 10 lat.

 

Opiekunami merytorycznymi naszych kursów są: dr inż. Szymon Maćkowiak oraz dr Klaudia Bączyk-Lesiuk.

Liczba miejsc ograniczona!

dr inż. Szymon Maćkowiak

Absolwent Politechniki Poznańskiej, doktor fizyki, przez wiele lat zaangażowany w organizację i prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia akademickie z matematyki, fizyki i podstaw programowania. Posiada bogate doświadczenie w pracy szkolnej i akademickiej. Zawodowo związany z poznańskimi uczeniami - Collegium da Vinci i Politechniką Poznańską.

dr Klaudia Bączyk-Lesiuk

Odkąd pamięta chciała zostać nauczycielem języka polskiego. Marzenie to udało się jej zrealizować i od kilkunastu lat pracuje w zawodzie. Posiada tytuł doktora nauk humanistycznych z literaturoznawstwa. Od kilku lat prowadzi badania nad bilingwizmem (głównie w środowisku polsko-ukraińskim).

Co obejmuje cena?

Na cenę każdego turnusu składają się:

Cena: UWAGA

Cena całego kursu zależy od liczby godzin (liczba godzin w kursie pomnożona przez koszt jednej godziny zajęć). Kurs standardowy planowo trwa 30 godzin, natomiast intensywny kurs przedmiotowy 60 godzin. 

Zarezerwuj miejsce na kurs!

Liczba miejsc ograniczona!! Obowiązuje kolejność zgłoszeń!!

INFORMACJE O NAS

HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

NIP: 9231633833
REGON: 367482612

DANE KONTAKTOWE