Pierwszy kurs startuje za:

dni
godzin
minut
sekund

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Centrum edukacji HOBBAJT zaprasza na zdalne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty!

 

Zapraszamy na kursy przedmiotowe – język polskijęzyk angielskimatematyka, jak również na kurs całościowy – zajęcia ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych.

Co wyróżnia nasze zajęcia?

Jesteśmy zespołem (naszym zdaniem nadal) młodych ludzi, którzy mają bogate doświadczenie akademickie, jak również pedagogiczne. Jesteśmy pionierami zdalnej edukacji – rozwijaliśmy nasze usługi w tym zakresie długo przed warunkami dystansu społecznego. Czas powszechnego wdrażania technik zdalnego nauczania pokazał, że jesteśmy w tym zakresie w ścisłej czołówce, a nasi podopieczni cieszyli się, że byli prowadzeni właśnie przez nas. Nasze podejście do zdalnego nauczania opiera się na następujących założeniach:

Kurs całościowy

Jest to propozycja dla osób, którym zależy na powtórzeniu i utrwaleniu całego materiału ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych (język polski, język angielski, matematyka). Zajęcia odbywają się w grupach (do 16 osób) w formie zdalnej w wymiarze 3 godzin zegarowych tygodniowo. Cały kurs trwa 30 tygodni, co daje w sumie 90 godzin zajęć. W ramach kursu uczestnicy:

Liczba miejsc ograniczona!

Intensywne kursy przedmiotowe

Jest to propozycja dla osób zainteresowanych podszkoleniem z konkretnego przedmiotu (język polski, język angielski, matematyka) w większym wymiarze czasowym – 2 godzin zegarowych w tygodniu na dany przedmiot. Cały kurs trwa 30 tygodni co daje 60 godzin zajęć.

Liczba miejsc ograniczona!

Co obejmuje cena?

Na cenę każdego turnusu składają się:

Cena: UWAGA

Zapisz uczestnika na kurs!

INFORMACJE O NAS

HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

NIP: 9231633833
REGON: 367482612

DANE KONTAKTOWE

KURSY PRZED EGZAMINAMI

Kurs całościowy

Intensywne kursy przedmiotowe