Pierwszy kurs startuje za:

dni
godzin
minut
sekund

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Centrum edukacji HOBBAJT zaprasza na zdalne przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, zarówno w formie stacjonarnej (w Wolsztynie) i zdalnej!

 

Zapraszamy na kursy przedmiotowe – język polskijęzyk angielskimatematyka, jak również na kurs całościowy – zajęcia ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych.

Co wyróżnia nasze zajęcia przez Internet?

Jesteśmy zespołem (naszym zdaniem nadal) młodych ludzi, którzy mają bogate doświadczenie akademickie, jak również pedagogiczne. Jesteśmy pionierami zdalnej edukacji – rozwijaliśmy nasze usługi w tym zakresie długo przed warunkami dystansu społecznego. Czas powszechnego wdrażania technik zdalnego nauczania pokazał, że jesteśmy w tym zakresie w ścisłej czołówce, a nasi podopieczni cieszyli się, że byli prowadzeni właśnie przez nas. Nasze podejście do zdalnego nauczania opiera się na następujących założeniach:

Co wyróżnia nasze zajęcia stacjonarne?

Zajęcia stacjonarne realizujemy w Wolsztynie. Staramy się aby grupy były ośmioosobowe. Kładziemy nacisk, aby angażować do pracy każdego uczestnika i weryfikujemy zadane prace domowe. 

Kurs całościowy

Jest to propozycja dla osób, którym zależy na powtórzeniu i utrwaleniu całego materiału ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych (język polski, język angielski, matematyka). Zajęcia odbywają się w grupach (do 8 osób) w formie stacjonarnej (w Wolsztynie) lub zdalnej w wymiarze 3 godzin zegarowych tygodniowo. Cały kurs trwa 30 tygodni, co daje w sumie 90 godzin zajęć. W ramach kursu uczestnicy:

Liczba miejsc ograniczona!

Intensywne kursy przedmiotowe

Jest to propozycja dla osób zainteresowanych podszkoleniem z konkretnego przedmiotu (język polski, język angielski, matematyka) w większym wymiarze czasowym – 2 godzin zegarowych w tygodniu na dany przedmiot. Cały kurs trwa 30 tygodni co daje 60 godzin zajęć.

Liczba miejsc ograniczona!

Kadra

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach. Posiadamy doświadczenie zarówno akademickie jak i w pracy szkolnej. Prowadzimy korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminów od ponad 10 lat.

 

Opiekunami merytorycznymi naszych kursów są: dr inż. Szymon Maćkowiak oraz dr Klaudia Bączyk-Lesiuk.

Liczba miejsc ograniczona!

dr inż. Szymon Maćkowiak

Absolwent Politechniki Poznańskiej, doktor fizyki, przez wiele lat zaangażowany w organizację i prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia akademickie z matematyki, fizyki i podstaw programowania. Posiada bogate doświadczenie w pracy szkolnej i akademickiej. Zawodowo związany z poznańskimi uczeniami - Collegium da Vinci i Politechniką Poznańską.
Click Here

dr Klaudia Bączyk-Lesiuk

Odkąd pamięta chciała zostać nauczycielem języka polskiego. Marzenie to udało się jej zrealizować i od kilkunastu lat pracuje w zawodzie. Przez ten czas uczyła na każdym szczeblu edukacji, od przedszkola po uniwersytet. Posiada tytuł doktora nauk humanistycznych z literaturoznawstwa. Jest autorką licznych artykułów naukowych i wystąpień konferencyjnych. Od kilku lat prowadzi badania nad bilingwizmem (głównie w środowisku polsko-ukraińskim).
Click Here

Co obejmuje cena?

Na cenę każdego turnusu składają się:

Cena: UWAGA

Cena całego kursu zależy od liczby godzin (liczba godzin w kursie pomnożona przez koszt jednej godziny zajęć). Kurs całościowy planowo trwa 90 godzin, natomiast intensywny kurs przedmiotowy 60 godzin. 

Zarezerwuj miejsce na kurs!

Liczba miejsc ograniczona!! Obowiązuje kolejność zgłoszeń!!

INFORMACJE O NAS

HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

NIP: 9231633833
REGON: 367482612

DANE KONTAKTOWE

OFERTA EDUKACYJNA

Zamów połączenie!

Jeżeli masz do nas pytania, zamów połączenie! Podaj numer telefonu, a niebawem nasz sekretariat skontaktuje się z Tobą! 

Twój numer nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.