Filip Izydorczyk – student Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się programowaniem desktopowych aplikacji oraz technologiami internetowymi. W wolnym czasie lubi pograć na gitarze.

 

 

Piotr Marciniak – od zawsze chciał poznać działanie świata i praw nim rządzących – stąd jego pasja do nauk ścisłych. W wolnym czasie lubi słuchać różnych gatunków muzyki, zwłaszcza rocka. W ramach odpoczynku grywa ze znajomymi w różne gry.

 

 

dr inż. Szymon Maćkowiak – Absolwent Politechniki Poznańskiej. Doktor fizyki, inżynier i programista. Do tej pory pracował jako nauczyciel szkolny i akademicki, inżynier oprogramowania oraz prywatny przedsiębiorca. Poza fizyką i komputerami lubi historię, w szczególności biografie uczonych oraz poznawanie okoliczności, w których dochodzili do ważnych odkryć. W czasie jazdy samochodem, w trakcie spacerów lub po prostu w wolnych chwilach lubi słuchać podcastów i audiobooków w klimatach powieści płaszcza i szpady. W ostatnim czasie (lato 2019) rozczytuje się w dziełach Seneki. Jest założycielem Hobbajtu i głównym organizatorem zajęć.