PROGRAMOWANIE ON-LINE

Zapraszamy na ZDALNE pozalekcyjne zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży w wieku szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Zajęcia składają się z kolejnych bloków tematycznych. Staramy się, aby każda lekcja była autonomiczna i nie bazowała na wiedzy z poprzednich zajęć (tak, aby jednostkowa nieobecność nie blokowała możliwości dalszego korzystania z zajęć).

Poniżej zamieszczamy propozycję dla poszczególnych grup wiekowych wraz z proponowanym programem i opisem poszczególnych środowisk.

Na czym polegają zajęcia z programowania?

Z roku na rok programowanie staje się coraz cenniejszą umiejętnością. Jednak wejście w świat twardej technologii nie zawsze jest łatwe i przyjemne. Dlatego staramy się oswajać młodzież z technologiami komputerowymi od najmłodszych lat i rozbudzamy w nich pasję do świadomego korzystania z komputera. Najlepszą drogą do zdobywania wiedzy jest zawsze zabawa i staramy się, aby jej również nigdy nie brakowało na naszych zajęciach. Podczas naszych spotkań (w zależności od wieku) młodzież tworzy aplikacje, gry, animacje i symulacje za pomocą zarówno graficznych języków bloczkowych jak również przy pomocy takich języków programowania jak Java, JavaScript, Ruby czy Python. Do nauki wykorzystujemy również Minecrafta!

Pierwsze zajęcia już za

dni
godzin
minut
sekund

Jakie zajęcia prowadzimy?

Kurs programowania – trwa cały rok szkolny. Jest realizowany w 4 grupach wiekowych (9-10, 11-12, 13-14, 15+). Zajęcia ON-LINE są realizowane przez Internet z wykorzystaniem platformy Zoom lub Teams.

W czasie zajęć uczestnicy poznają podstawy programowania, tworzenia muzyki i grafiki komputerowej, zarządzania komputerem. Zajęcia opierają się na podejściu STEAM (Science, Technology, Engineering Art, Math), a więc starają się rozwijać w młodzieży zainteresowanie naukami ścisłymi i łączenie tych zainteresowań ze sztuką.

Liczba miejsc ograniczona!

Programy i technologie wykorzystywane w grupach 11-12, 13-14, 15+

Liczba miejsc ograniczona!

Zdobywaj wiedzę u najlepszych!

Zalety zajęć z nami to:

  • najlepsi i wysoko wykwalifikowani instruktorzy,
  • autorskie programy zajęć opracowane przez nasz zespół!


Możemy zagwarantować, że w cenie naszych zajęć otrzymasz:

  • kontakt ze wspaniałymi instruktorami,
  • dostęp do stosownego oprogramowania i zasobów,
  • profesjonalną obsługę klienta,
  • dostęp do materiałów dodatkowych.


Jeżeli chcesz poznać szczegółowy cennik dla naszych wszystkich kursów, kliknij w przycisk poniżej.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZAJĘCIA!

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA POKAZOWE!

Kto prowadzi nasze zajęcia?

Wszystkie zajęcia prowadzi osobiście dr inż. Szymon Maćkowiak – absolwent Politechniki Poznańskiej, doktor fizyki, przez wiele lat zaangażowany w organizację i prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży. Posiada bogate doświadczenie w pracy szkolnej i akademickiej. Zawodowo związany z poznańskimi uczelniami – Collegium da Vinci i Politechniką Poznańską.

A co mówią jego uczniowie?

Poniżej kilka opinii na temat zajęć wystawionych przez podopiecznych doktora Szymona Maćkowiaka oraz ich rodziców w serwisie e-korepetycje oraz kanałami prywatnymi:

Liczba miejsc ograniczona!

Co mówią uczestnicy zajęć z programowania?

Poniżej parę wypowiedzi naszych adeptów programowania:

Zadanie domowe Leona (9 lat):

Liczba miejsc ograniczona!

Nasze media społecznościowe

Daj polubienie lub udostępnij!

Zasubskrybuj nasz kanał!

Zarezerwuj miejsce!

Liczba miejsc ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń!

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZAJĘCIA!

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA POKAZOWE!

INFORMACJE O NAS

HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

NIP: 9231633833
REGON: 367482612

DANE KONTAKTOWE