Pierwsze zajęcia już za

dni
godzin
minut
sekund

MATEMATYKA, PROGRAMOWANIE I KOREPETYCJE

Zapraszamy na zdalne kursy z matematyki, kursy komputerowe i korepetycje dla dzieci i młodzieży w wieku szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. 

Poniżej zamieszczamy propozycję dla poszczególnych grup wiekowych wraz z proponowanym programem i opisem poszczególnych kursów.

Na czym polegają zajęcia z matematyki ON-LINE?

Jedną z największych bolączek spędzających sen z powiek jest matematyka i związane z nią egzaminy. Dużym problemem są również zaległości wywołane miesiącami nauki zdalnej w sytuacji, w której system szkolny nie był przygotowany do podjęcia takiego wyzwania. Nasze zajęcia wyglądają inaczej! Prowadzą je osoby, które zdalną edukacją zajmują się od lat. W czasie zajęć wykorzystujemy tablety rysunkowe, udostępniamy uczniom platformę e-learningową  i przykładamy dużo uwagi na zadawanie i sprawdzanie zadań domowych uczestników zajęć. Dodatkowo – informujemy regularnie rodziców o postępach uczniów

Co wyróżnia nasze zdalne zajęcia z matematyki?

Nasze podejście do zdalnego nauczania opiera się na następujących założeniach:

 • Rodzic nie musi się znać na wszystkim i potrzebuje wsparcia technicznego. W ramach naszych zajęć oferujemy specjalną linię wsparcia, która przed rozpoczęciem kursu pomoże zdalnie w konfiguracji niezbędnego sprzętu lub oprogramowania
 • Uczestnik potrzebuje odpowiedniego sprzętu. Uważamy, że do efektywnej wspólnej nauki w grupach, oprócz komputera z dostępem do Internetu uczestnicy potrzebują kamery internetowej i tabletu rysunkowego. Dlatego doradzamy w zakupie zalecanego sprzętu.
 • Stawiamy na kontakt ucznia z nauczycielem. Zajęcia realizujemy z wykorzystaniem platformy Zoom. Każdy uczeń otrzymuje od nas dostęp do specjalnej skrzynki mailowej oraz do platformy e-learningowej, na której znajdzie materiały z zajęć. Dzięki tym narzędziom będzie mógł się swobodnie komunikować z nauczycielem również poza czasem trwania lekcji.
 • Stawiamy na kontakt nauczyciela z rodzicem. Dlatego raz w miesiącu przesyłamy rodzicom informacje na temat postępów uczestników (frekwencja, wyniki prac kontrolnych i zadań domowych).

NIE CZEKAJ! LICZBA MIEJSC W NASZYCH GRUPACH JEST OGRANICZONA! ZAPISZ SIĘ NA KURS LUB WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI POKAZOWEJ!

Jakie kursy z matematyki prowadzimy?

Kursy z matematyki – są realizowane w podziale na zajęcia dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Realizujemy je przy wykorzystaniu platformy Zoom. Korzystamy z tabletów rysunkowych. Lista dostępnych kursów znajduje się poniżej. 

KURSY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Matematyka VI – VII – zajęcia mające na celu utrwalenie bieżącego materiału z matematyki dla uczniów klas VI i VII. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 60 minut. 

Matematyka do egzaminu 8-klasisty – kurs przygotowujący do egzaminu z matematyki na poziomie ósmej klasy szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 90 minut. 

KURSY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Matematyka I-III – zajęcia utrwalające materiał z matematyki dla osób w klasach wcześniejszych niż klasa maturalna. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 60 minut.

Kurs maturalny z przedmiotu matematyka (poziom podstawowy) – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 90 minut. 

Kurs maturalny z przedmiotu matematyka (poziom rozszerzony) – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 minut. 

NIE CZEKAJ! LICZBA MIEJSC W NASZYCH GRUPACH JEST OGRANICZONA! ZAPISZ SIĘ NA KURS LUB WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI POKAZOWEJ!

Na czym polegają zajęcia z programowania ON-LINE?

Z roku na rok programowanie staje się coraz cenniejszą umiejętnością. Jednak wejście w świat twardej technologii nie zawsze jest łatwe i przyjemne. Dlatego staramy się oswajać młodzież z technologiami komputerowymi od najmłodszych lat i rozbudzamy w nich pasję do świadomego korzystania z komputera. Najlepszą drogą do zdobywania wiedzy jest zawsze zabawa i staramy się, aby jej również nigdy nie brakowało na naszych zajęciach. Podczas naszych spotkań (w zależności od wieku) młodzież tworzy aplikacje, gry, animacje i symulacje za pomocą zarówno graficznych języków bloczkowych jak również przy pomocy takich języków programowania jak Java, JavaScript, Ruby czy Python. Do nauki wykorzystujemy również edukacyjną Minecrafta!

NIE CZEKAJ! LICZBA MIEJSC W NASZYCH GRUPACH JEST OGRANICZONA! ZAPISZ SIĘ NA KURS LUB WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI POKAZOWEJ!

Wykorzystywane programy i technologie

W zależności od wieku uczestników, w czasie zajęć wykorzystujemy następujące narzędzia i technologie:

NIE CZEKAJ! LICZBA MIEJSC W NASZYCH GRUPACH JEST OGRANICZONA! ZAPISZ SIĘ NA KURS LUB WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI POKAZOWEJ!

Jakie kursy programowania prowadzimy?

Kurs programowania – trwa cały rok szkolny. Jest realizowany w 4 grupach wiekowych (8-9, 10-11, 12-15, 16-18). Zajęcia są realizowane w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Zoom.

W czasie zajęć uczestnicy poznają podstawy programowania, tworzenia muzyki i grafiki komputerowej, zarządzania komputerem. Zajęcia opierają się na podejściu STEAM (Science, Technology, Engineering Art, Math), a więc starają się rozwijać w młodzieży zainteresowanie naukami ścisłymi i łączenie tych zainteresowań ze sztuką.

Lista dostępnych kursów znajduje się poniżej. 

Programowanie 8-9 -wszechstronne zajęcia komputerowe dla dzieci w wieku 8-9 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 60 minut. 

Programowanie 10-11 -wszechstronne zajęcia komputerowe dla dzieci w wieku 10-11 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 60 minut. 

Programowanie 12-15 -wszechstronne zajęcia komputerowe dla młodzieży w wieku 12-15 lat nastawione na rozwój umiejętności tworzenia własnych gier komputerowych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 60 minut.

Programowanie 16-18 -wszechstronne zajęcia komputerowe dla młodzieży w wieku 16-18 lat nastawione na rozwój umiejętności tworzenia własnych gier komputerowych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 60 minut. 

 

NIE CZEKAJ! LICZBA MIEJSC W NASZYCH GRUPACH JEST OGRANICZONA! ZAPISZ SIĘ NA KURS LUB WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI POKAZOWEJ!

Jakie korepetycje oferujemy

Prowadzimy również lekcje indywidualne ON-LINE. W roku szkolnym 2021/22 prowadzimy korepetycje z następujących przedmiotów na wszystkich poziomach do maturalnego włącznie:

 • matematyka
 • fizyka
 • informatyka

W temacie korepetycji prosimy o kontakt telefoniczny na numer 796 784 298 celem ustalenia możliwości zorganizowania zajęć indywidualnych. 

Opieka merytoryczna zajęć

Za jakość zajęć realizowanych przez nasz zespół odpowiada dr inż. Szymon Maćkowiak – wieloletni dydaktyk, popularyzator nauki programowania oraz pracownik poznańskich uczelni – Politechniki Poznańskiej i Collegium da Vinci. 

dr inż. Szymon Maćkowiak

Absolwent Politechniki Poznańskiej, doktor fizyki, przez wiele lat zaangażowany w organizację i prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia akademickie z matematyki, fizyki i podstaw programowania. Posiada bogate doświadczenie w pracy szkolnej i akademickiej. Zawodowo związany z poznańskimi uczeniami - Politechniką Poznańską i Collegium da Vinci.

Cena: UWAGA

Nasze zajęcia nie należą do najtańszych na rynku ponieważ:

 • zatrudniamy najlepszych i wykwalifikowanych instruktorów,
 • cena zajęć to nie tylko wynagrodzenie instruktora, ale koszt pracy całego zespołu,
 • praca nad kursem nie kończy się z chwilą zakończenia zajęć,
 • organizacja zajęć komputerowych wymaga dodatkowo odpowiedniego sprzętu i oprogramowania.

Możemy jednak zagwarantować, że w tej cenie otrzymasz:

 • opiekę i kontakt ze wspaniałymi instruktorami,
 • dostęp do stosownego oprogramowania i zasobów,
 • profesjonalną obsługę klienta,
 • dostęp do materiałów dodatkowych.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowy cennik dla naszych wszystkich kursów, kliknij w przycisk poniżej.

NIE CZEKAJ! LICZBA MIEJSC W NASZYCH GRUPACH JEST OGRANICZONA! ZAPISZ SIĘ NA KURS LUB WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI POKAZOWEJ!

Nasze media społecznościowe

Daj polubienie lub udostępnij!

Zasubskrybuj nasz kanał!

Zarezerwuj miejsce!

Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązuje kolejność zgłoszeń!

DANE FIRMY
HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn
NIP: 9231633833
REGON: 367482612
e-mail: szymon.mackowiak@hobbajt.pl,
tel: +48 507 505 169

SEKRETARIAT
Katarzyna Herman-Szczęsna
e-mail: sekretariat@hobbajt.pl
tel: +48 796 784 298

DANE DO PRZELEWU
HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
14 2490 0005 0000 4530 5736 8443
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

INFORMACJE O NAS

HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

NIP: 9231633833
REGON: 367482612

DANE KONTAKTOWE