PROGRAM PARTNERSKI

W biznesie najważniejszy jest klient, a my w HOBBAJCIE doskonale to rozumiemy. Dlatego proponujemy ciekawą formę współpracy osobom fizycznym oraz innym placówkom edukacyjnym, które poświęciły czas, energię i zasoby na zbudowanie własnej bazy klientów. Interesuje nas nie konkurencja, a uczciwa współpraca. 

Zajmujemy się głównie zajęciami z matematyki i programowania. Uważamy, że te zajęcia można wykonywać na wysokim poziomie w formie zajęć zdalnych. Dlatego proponujemy współpracę różnym placówkom edukacyjnym (szkołom językowym, szkołom muzycznym i innym) i osobom chętnym do współpracy z całej Polski. 

Prowadzimy również szkolenia dla nauczycieli, dlatego również jesteśmy otwarci na współpracę z dyrektorami i nauczycielami szkół.

Proponujemy udział w programie partnerskim (afiliacyjnym). Jeżeli nie wiesz czym są programy afiliacyjne, gorąco polecamy następujący artykuł. Link do niego znajdziesz tutaj

Założenia proponowanego przez nas programu partnerskiego są następujące:

 • program dotyczy realizowanych przez nas długoterminowych kursów ON-LINE,
 • podejmujemy współpracę z osobami fizycznymi i placówkami o innym charakterze działań edukacyjnych niż te, oferowane przez nas,
 • współpraca polega na pomocy w pozyskiwaniu klientów potencjalnie zainteresowanych zajęciami organizowanymi przez nas, za pomocą kanałów komunikacyjnych posiadanych przez Partnera (strona www, media społecznościowe, poczta elektroniczna, SMS)
 • w zamian za pomoc w pozyskaniu klienta, wypłacamy ustalony procent zysku ze sfinalizowanej umowy, pod warunkiem, że nie zostanie rozwiązana i będzie opłacana przez minimum 4 miesiące.

Jak to działa? Jak wygląda zaprojektowany przez nas schemat działania?

 1. Po formalnym nawiązaniu współpracy (czyli po zaakceptowaniu umowy programu partnerskiego), tworzymy dla Partnera dedykowaną stronę z ofertą naszych zajęć wraz z formularzem rejestracyjnym dla potencjalnych klientów lub generujemy kod rabatowy.
 2. Klienci Partnera za skorzystanie z jego dedykowanej strony z formularzem rejestracyjnym lub za skorzystanie z kodu rabatowego otrzymują od nas zniżkę 5% lub 10% od bazowej ceny kursu (zniżka dla klientów partnerskich szkół, zależy od wybranej usługi).
 3. Partner jest regularnie informowany o liczbie pozyskanych klientów za pomocą jego formularza lub kodu rabatowego.
 4. Po podpisaniu umowy z klientem pochodzącym od Partnera informujemy go o tym. 
 5. W przypadku przedwczesnego rozwiązania umowy lub jej nieopłacenia (co również skutkuje jej rozwiązaniem) informujemy o tym partnera.
 6. Po upływie 4 pełnych miesięcy od zawarcia umowy (i pod warunkiem jej nierozwiązania) lub po realizacji i opłaceniu szkolenia wypłacamy Partnerowi ustalony procent zysku z umowy.
 7. Wypłata środków odbywa się na podstawie wystawionej przez Partnera faktury lub rachunku, tytułem: „Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet) i innych mediach” (wymagane numery PKD 73.12.C i 73.12.D) – ten punkt oczywiście jest do omówienia z Twoją księgowością. 

Co dajemy:

 • zgrabny model współpracy opartej na idei marketingu afiliacyjnego,
 • dedykowaną stronę internetową z ofertą naszych zajęć ON-LINE i formularzem kontaktowym ze zniżką dla Twoich klientów – za pomocą tej strony zarówno my jak i Ty będziemy mieć wiedzę ilu klientów dotarło do nas dzięki Tobie,
 • grafiki reklamowe, szablony wiadomości e-mail, SMS i postów do mediów społecznościowych oraz schemat ich rozsyłania,
 • konsultacje telefoniczne dotyczące całego procesu zawierania i realizacji umowy, 
 • wypłatę prowizji od zrealizowanych umów z klientami pozyskanymi dzięki kanałom i działalności Partnera, zgodnie z warunkami w umowie programu partnerskiego.

Czego oczekujemy:

 • skutecznego rozpowszechniania informacji na temat realizowanych przez nas zajęć ON-LINE w kanałach komunikacyjnych Partnera,
 • zaangażowania w pozyskiwaniu klientów na nasze zajęcia.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się do udziału w naszym programie partnerskim. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, a nasz sekretariat niebawem skontaktuje się z Tobą!

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!

INFORMACJE O NAS

HOBBAJT, dr inż. Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10, 64-200 Wolsztyn

NIP: 9231633833
REGON: 367482612

DANE KONTAKTOWE