TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

opartych na systemie WordPress

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę w ciągu 24h

zakres usług

O nas

Tworzymy strony internetowe, które zdobywają klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu stron typu landing page. Korzystamy z systemu WordPress, który znamy od podszewki. Jeżeli potrzebujesz strony opartej na WordPressie w rozsądnej cenie – zapraszamy do kontaktu i wypełnienia bezpłatnego formularza wyceny!

Co zapewniamy?

TWORZENIE STRON

Tworzymy strony internetowe oparte na systemie WordPress. Wykonujemy strony lądowania (landing page), strony wizytówki, serwisy informacyjne oraz platformy szkoleniowe. Dzięki zastosowaniu systemu WordPress po zakończeniu projektu Twój zespół będzie mógł samodzielnie modyfikować i prowadzić Twoją stronę. Stawiamy na elegancję, funkcjonalność i bezpieczeństwo!

OPIEKA WORDPRESS

Stronę opartą na WordPressie możesz utrzymywać samodzielnie, ale możemy zająć się tym za Ciebie! Oferujemy opiekę nad utworzonymi przez nas stronami internetowymi, która polega na wykonywaniu aktualizacji systemu WordPress, aktualizacji wtyczek i szablonów graficznych, wykonywaniu regularnych kopii zapasowych treści Twojego WordPressa, zabezpieczaniu i monitorowaniu złośliwych działań hakerskich.

HOSTING

Wdrożenie strony internetowej wymaga dodatkowo zakupienia i skonfigurowania domeny, certyfikatu SSL, przestrzeni hostingowej oraz przygotowania niezbędnych dokumentów takich jak polityka prywatności czy zasady przetwarzania danych osobowych. Tym również możemy się zająć za Ciebie! Utworzone przez nas strony możemy umieścić na zarządzanych przez nas zasobach sieciowych

OPIEKA WORDPRESS

Wykonujemy:

HOSTING

Zapewniamy:

ważne informacje

Najczęściej zadawane pytania

Projekty są różne, dlatego każdy jest wyceniany indywidualnie. Ostateczna cena zależy od tego czy klient dostarcza już grafiki i teksty, czy też wszystko mamy przygotować sami. Zapraszamy do skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny.

Naszymi klientami najczęściej są przedsiębiorcy. Współpracujemy z agencjami marketingowymi, wydawnictwami, szkołami językowymi i kancelariami prawnymi. 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt którego się podejmujemy został zakończony najpóźniej w ciągu miesiąca od podpisania niezbędnych umów i przekazania nam materiałów potrzebnych do realizacji strony internetowej.

Przydatne będą zdjęcia i teksty, które miałyby się znaleźć na stronie, ale tym my również możemy się zająć. Dalej – w zależności od potrzeb, niezbędne będzie podpisanie (zazwyczaj drogą elektroniczną – bez konieczności spotkań osobistych) stosownych upoważnień i umów.

Wybrane realizacje

Formularz bezpłatnej wyceny

FORMULARZ BEZPŁATNEJ WYCENY

  • Oddzwonimy celem ustalenia szczegółów dotyczących wymagań Twoich lub Twojej organizacji.
  • Otrzymasz wycenę swojej strony w ciągu 24 godzin.
  • Wypełnienie formularza oraz nasza bezpłatna wycena do niczego Cię nie zobowiązuje.