Wesprzyj nas!

Wesprzyj naszą działalność!

Jesteśmy młodą firmą, która rozpoczęła swoją działalność bez pomocy instytucji Państwowych. Nasze przedsięwzięcie nie zostało na wstępie sfinansowane ze środków publicznych. Zaczęło się od marzeń, zapału i sześciu używanych laptopów z Niemiec, kupionych w sumie za około 3000 zł (z prywatnych oszczędności). Dzięki serdecznemu przyjęciu inicjatywy w Wolsztynie, życzliwości szkoły językowej English Melody (która pomogła w utworzeniu pierwszych dwóch grup zajęciowych w roku szkolnym 2017/2018) oraz dzięki własnej dyscyplinie finansowej, już po upływie pół roku możliwy był zakup (częściowo na kredyt) dużo lepszych komputerów. W roku szkolnym 2018/2019 zajęcia prowadziliśmy już w Wolsztynie (szkoła językowa English Melody), w Nowym Tomyślu (szkoła językowa PROGRESS) oraz w Poznaniu (zajęcia pozalekcyjne w szkole Spark Academy). Chcielibyśmy aby nasza firma rozwijała się szybciej – niestety bez stosownego kapitału nie jest to możliwe. Do tej pory jedyną pomocą jaką udało się uzyskać ze środków zewnętrznych to płatny staż (z Powiatowego Urzędu Pracy w Wolsztynie) w naszej firmie dla jednego z instruktorów (za który oczywiście jesteśmy szczerze wdzięczni). 

Naszym marzeniem jest korzystanie na prowadzonych przez nas zajęciach komputerów Raspberry Pi w formie mobilnych laptopów.

Chcielibyśmy również rozpocząć zajęcia w oparciu o usługę CodeCombat, niestety koszty subskrypcji nadal przekraczają nasze możliwości budżetowe.

Jeżeli chciałbyś pomóc nam w realizacji planów i marzeń, zachęcamy do wsparcia nas w formie darowizny. Każda złotówka ma dla nas znaczenie!

[wpedon id=800]

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy,

Szymon Maćkowiak i zespół Cyberkademii