Moi Drodzy!


W ostatnich dniach udało się zrealizować następujące działania:


1) Zmieniłem nazwę firmy na Hobbajt, dr inż. Szymon Maćkowiak, w związku z tym zmianie uległa nazwa strony na Facebooku oraz strony internetowej. Obecny adres strony internetowej to hobbajt.pl natomiast na Facebooku można nas znaleźć pod hasłem Hobbajt.


2) Poczyniłem starania aby zorganizować zajęcia zdalne dla naszych młodych adeptów technologii komputerowych. W związku z tym dla każdego uczestnika założyłem skrzynkę mailową w domenie hobbajt.pl. Do skrzynek mailowych można się zalogować poprzez stronę https://poczta.hekko.pl/ natomiast szczegóły logowania dla każdego uczestnika zostały przesłane odrębną wiadomością. Za pomocą tych maili uczestnicy będą mogli się logować do przygotowanych przeze mnie platformach zdalnego nauczania.


3) W najbliższy piątek (Wolsztyn) i sobotę (Nowy Tomyśl i Wolsztyn) w czasie standardowych zajęć, chciałbym połączyć się z uczestnikami za pomocą narzędzi telekonferencyjnych. Będę korzystać z platformy Zoom, która nie wymaga instalowania na Państwa komputerach dodatkowego oprogramowania – wystarczy przeglądarka internetowa. Dołączenie do spotkania polega na kliknięciu w odpowiedni link. Postaram się nagrać nasze spotkanie, a następnie udostępnić dla nieobecnych.


4) Na utworzonych przeze mnie skrzynkach mailowych znajdują się już zaproszenia do dwóch platform. W piątek chciałbym zacząć od pracy z platformą CodeCombat, dlatego proszę w pierwszej kolejności o zaakceptowanie tego zaproszenia.


5) Resztą szczegółów proszę się nie martwić, link do najbliższego spotkania zostanie przesłany na wspomniane wcześniej skrzynki mailowe. Polecam jednak polubienie naszej strony na Facebooku oraz śledzenie strony internetowej, które w tych okolicznościach będą wyjątkowo wygodnym kanałem komunikacji.


Pozdrawiam serdecznie
Szymon Maćkowiak

Dodaj komentarz