Prowadzimy pozalekcyjne zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży w wieku szkoły podstawowej i liceum. Zajęcia składają się z kolejnych bloków tematycznych. Staramy się, aby każda lekcja była autonomiczna i nie bazowała na wiedzy z poprzednich zajęć (tak, aby jednostkowa nieobecność nie blokowała możliwości dalszego korzystania z zajęć). Poniżej zamieszczamy propozycję dla poszczególnych grup wiekowych wraz z proponowanym programem i opisem poszczególnych środowisk.

Kurs programowania – trwa cały rok szkolny. Jest realizowany w 4 grupach wiekowych (8-9, 10-11, 12-15, 15+). Zajęcia są realizowane zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej. Zajęcia stacjonarne są realizowane w szkołach językowych: English Melody (Wolsztyn), Progress (Nowy Tomyśl). Zajęcia zdalne realizujemy z wykorzystaniem platformy Zoom.

W czasie zajęć uczestnicy poznają podstawy programowania, tworzenia muzyki i grafiki komputerowej, zarządzania komputerem. Zajęcia opierają się na podejściu STEAM (Science, Technology, Engineering Art, Math), a więc starają się rozwijać w młodzieży zainteresowanie naukami ścisłymi i łączenie tych zainteresowań ze sztuką. W zależności od grupy wiekowej młodzież pracuje z takimi środowiskami i poznaje takie języki programowania jak:

GRUPA 8-9 lat:

Grupy 10-11, 12-15, 15+:

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uczestniczyło w naszych kursach – przejdź do naszej strony z zapisami!

Jeżeli interesują Cię BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE – zapraszamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych za pomocą tego samego FORMULARZA!

WARSZTATY KOMPUTEROWE

Warsztaty komputerowe – to zajęcia krótkoterminowe. Odbywają się w różnych grupach wiekowych. Dbamy jednak, aby w ramach danej grupy, wiek uczestników był do siebie zbliżony. Zajęcia odbywają się wyłącznie w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Zoom. W zależności od ich tematu trwają od czterech do ośmiu spotkań. Celem tych zajęć jest realizacja konkretnego projektu, tak aby uczestnicy po odbyciu kursu posiadali wymierne osiągnięcie, którym będą mogli się pochwalić w przyszłości. Zajęcia prowadzą profesjonaliści posiadający doświadczenie z zakresie danej technologii. Nabór na zajęcia odbywa się nieregularnie i jest promowany za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Cena warsztatów zależy od liczby godzin. Cena jednej godziny to 40 zł. Dla osób dodatkowo uczestniczących w kursie rocznym przysługuje zniżka 50%. Zachęcamy do pozostawienia nam swoich danych kontaktowych za pomocą formularza zgłoszeniowego. W razie organizowania konkretnego warsztatu będziemy się z Państwem kontaktować.

Propozycje tematów warsztatów:

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany tematem powyższych warsztatów – przejdź do naszej strony z formularzem kontaktowym!

ZAJĘCIA POKAZOWE